IFLR1000- Dünyanın aparıcı maliyyə və korporativ hüquq şirkətləri üzrə reytinq nəşri 2020-ci il üzrə reytinq nəticələrini açıqlamışdır.
Caspian Legal Center məmnuniyyətlə bildirir ki, ilk dəfə müraciət etməyinə baxmayaraq, hər iki meyar üzrə (maliyyə və korporativ hüquq, layihələrin idarə edilməsi: neft və qaz) reytinqə daxil edilmişdir.
IFLR1000 reytinq nəşri Caspian Legal Center hüquq firmasını "maliyyə və korporativ hüquq bazarının aktiv iştirakçısı" kimi tövsiyyə etmiş, habelə təqdim edilmiş müştəri rəyləri əsasında CLC barəsində “[d]əqiq, məsuliyyətli və operativ”, “[q]anunvericiliyi dərindən bilən yüksək peşəkar və çox məsuliyyətli hüquq komandası” kimi rəyləri reytinq nəşrinə daxil etmişdir.
“Caspian Legal Center”in International Tax Review (ITR) Europe Tax Awards tərəfindən MDB regionu ...
“Caspian Legal Center (CLC)” bu nüfuzlu beynəlxalq reytinqdə mövqeyini daha da möhkəmləndirmişdir...

IFLR1000- рейтинговый анализ для юридических фирм
IFLR1000 - ведущее в мире рейтинговое издание по финансовым и корпоративным юридическим фирмам опубликовало свой рейтинговый анализ к 2020 году.
Caspian Legal Center рад сообщить, что впервые подал заявку в этом году и был включен в рейтинг по обоим критериям (финансовый и корпоративный, управление проектами: нефть и газ). Рейтинговое издание IFLR1000 признало юридическую фирму «Caspian Legal Center» активным участником финансового и корпоративного пространства, а также включило обзоры, такие как «Точный, ответственный, оперативный», «Высокопрофессиональная и очень отзывчивая команда юристов, обладающие глубокими знаниями в законодательстве»в рейтинговом издании на основе отзывов клиентов.